*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

זקוקים לשירותי ניקיון למשרדים במרכז? הימנעו מהטעויות הבאות!

 
כל עסק מבקש למשוך כמה שיותר לקוחות ובאופן כללי לשדר איכות, שליטה ומקצועיות. מכאן שלצד השקעה בעיצוב המשרד, במיתוג הגרפי ובשכלול מפרט השירותים, גם יש לדעת שהמראה הראשוני משאיר רושם עז. אי לכך המשרד צריך להיראות ללא דופי - מסודר, מאורגן, נקי ושמור, וכאן נכנסת לתמונה חברת ניקיון.
 
 

מעמיסים על העובדים

 
 
העובדה שיש לשמור על המשרד נקי ומסודר ידועה לכל והיא הסיבה לבחור בחברות ניקיון במרכז, אך על השאלה "באיזו חברת ניקיון לבחור"? עסקים רבים מתקשים לענות ואף פועלים בתחום באופן מוטעה. הטעות הגדולה ביותר היא שעסק מנסה לחסוך ועל כן מצמיד לעובד זוטר שורת תפקידים משלימים, כגון שטיפת המשרד ופינוי הזבל. מדוע מדובר בטעות? כי עובדים אינם אוהבים לחוש מנוצלים וכי רמת הניקיון במקרה הטוב תהייה בינונית מינוס, וכאשר יעלה צורך בשירות ניקיון נקודתי, הפנייה החד פעמית תתגלה כיחסית יקרה.
 
 

מנסים לחסוך

 
 
 
כל עסק רוצה להיראות הכי טוב שניתן אל מול הלקוחות, וכל עסק מנסה להרוויח כמה שיותר, כאשר הרבה פעמים המשמעות היא שיש למזער בהוצאות. עם זאת, בכל הנוגע לניקוי המשרד, צריך להבין שחיסכון אינו בהכרח המהלך הנבון. מדוע? ישנה סבירות גבוהה שחברת ניקיון זולה אינה משתמשת בחומרי ניקיון איכותיים, אינה מספיק מנוסה (ועל כן עשויה להוביל לנזק משני), אינה תעניק את התוצאה הרצויה, לא תדע לספק את סך השירותים הנחוצים וכדומה.
 
 
 

מיישרים קו עם דרישות החברה

 
עסקים רבים שממוקמים במרכז הארץ מבינים שלחברות ניקיון יש לא מעט לקוחות, ועל כן כאשר הם מוצאים חברת ניקיון בעלת רזומה חיובי הם מוכנים לעשות ויתורים, ולו על מנת להיכנס לרשימת הלקוחות הקבועים. עם זאת, חשוב לדעת שגם במרכז הארץ אפשרי למצוא חברות ניקיון מקצועיות שמיישרות קו בהתאם לצורכי העסק (ולא ההיפך). שנדגים? הן יודעות להגיע לאחר שאחרון הלקוחות והעובדים יוצאים, כך שניתן הן לנהל שגרת עבודה מלאה והן לשמור על הסביבה נקייה ומטופחת.
 
 
 

חמש טעויות נפוצות

 
 
 
 
1
 
 
 
חבירה לחברה ללא בדיקת רקע - עסקים נוטים להעסיק חברות ניקיון לפני שבדקו לעומק רזומה, ניסיון, עמידה בתקנים, קיומם של שירותים משלימים, קיומם של ביטוחים לעובדים וכדומה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2
 
 
 
מתחייבים טרם בודקים - עסקים נוטים לסגור עסקה ארוכת טווח מול חברת הניקיון, לפני שבדקו באופן פיזי את אופי ואיכות השירות.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3
 
 
 
בוחרים בהתאם למחיר - עסקים רבים מחפשים אחר המחיר הטוב ביותר, מבלי להבין מהו כולל, מבלי להבין שאומנם המחיר נמוך אך באותה נשימה גם איכות חומרי הניקיון ירודה, אין מכשיר פוליש, ישנו עובד בודד וכדומה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4
 
 
 
חיסכון מוטעה - עסקים רבים נוטים לצמצם את תדירות שירותי הניקיון, מבלי לעצור להפנים שככול שהמשרד יהיה יותר שמור ומרשים, כך העסק יותר יתרומם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
 
 
 
ממהרים לסגור עסקה - עסקים נוטים למהר לסגור את הפינה, מבלי לבדוק מהו תחום ההתמחות של החברה (למשל ניקוי לאחר שיפוץ), מבלי לבדוק האם חומרי הניקיון ירוקים ואף מבלי לבדוק האם יש צורך בשירותי הפוליש שכלולים במחיר.
 
 
 
 
 
 
 
שירותי ניקיון למשרדים במרכז
 
 
 
 
 
 

מסקנה

 
לסיכום נציין שחברת ניקיון מאוד חשובה עבור כל עסק, אך יש להבין מהו הצורך, מה כוללים שירותי החברה, מהו הרזומה, מהו המחיר ­(ומדוע הוא כדאי) ואף מהו הניסיון. במילים אחרות נחדד שיש לבחור בקפידה חברת ניקיון בדיוק כפי שבוחרים בקפידה משכירה, מנהל חשבונות, נציגי שירות וכדומה, כי לצד הרושם החיובי, גם תרוויחו עובדים שירגישו יותר מתוגמלים, ולכך אין באמת מחיר.
 

 
זקוקים לשירותי ניקיון למשרדים במרכז
פנו אלינו ותהיו רגועים שבחרתם בחברה הנכונה!